Menu

NELER YAPIYORUZ

TEZGAH food etc.

TEZGAH yemeğe gönül vermiş iki arkadaşın tatdıkları lezzetleri sevdikleri ile paylaşma hayali ile kuruldu. Yoğun günlük hayat koşturmacası içerisinde hem lezzetli hem sağlıklı hem de hesaplı yemek isteyenlere farklı bir alternatif sunmak istedik. Her gün pişirilen farklı lezzetleri dilerseniz Göktürk’teki şubemizden gelip alabilir, dilerseniz kapınıza biz getirebiliriz.

Günlük yemekler

TEZGAH; mevsim özelliklerini ön planda tutarak gerek lokal gerek özel ürünleri en iyi yetiştikleri yerlerden alıp kullanmayı temel almıştır.

Günlük hazırlanan yemek ve yan ürünlerin hepsi el yapımı veya üretimi olma özelliğini taşır.
Lokal üreticilerin doğal veya doğala en yakın koşullarda yetiştirdiği meyve, sebze, et, süt ve bakliyat ürünlerini kullanmayı tercih eder.

Sunulan yemek ve ürünler her gün çeşitlilik gösterir, daima tazelik ve lezzet kalitesi bu şekilde sağlanır. Aynı zamanda kullanılan paket kapları ve ambalajlar, içerdikleri yemeklerin özelliklerine göre gıda barındırmaya uygun olarak üretilmiştir. Sıcak tüketilmesi gereken yemekleri taşıyan ambalajlar, micro dalga fırınlarda kullanılmaya uygundur.

Her gün gelip alabileceğiniz veya bize sipariş verebileceğiniz günlük ürünlerin yanı sıra bizimle önceden iletişime geçerek size özel arzu ettiğiniz yemekler de hazırlanabilir.

Özel Catering

Evinizde, iş yerinizde, piknik veya arzu ettiğiniz bir mekanda vereceğiniz davetlerinizde size özel menüler de oluşturabiliriz.

Ürünleri; dilerseniz size servise hazır halde teslim edebilir dilerseniz aşçı ve garsondan oluşan ekibimizle sunumundan servisine donanımlı bir hizmet ile verebiliriz.

Özel catering taleplerinizi en az 2 gün öncesinden bizimle paylaşmanızı rica ederiz.
 

Etkinlik Paketleri

Maç Muhabbeti – Poker Night – Boyz Night – Girlz Night – Babyshower – Doğumgünü – Çilingir Sofrası – vb. gibi etkinlik paketlerimizden veya aklınıza gelen farklı konseptli buluşmalarınız için oluşturabileceğimiz paketlerden yararlanabilirsiniz.

Her paket seçeneği konsepte uygun yemek çeşitleri içerir ve sizi hazırlıkla uğraştırmadan tüketime hazır halde servis edilir.

Etkinlik Paketi taleplerinizi en az 2 gün öncesinden bizimle paylaşmanızı rica ederiz.