Menu

Tezgah food etc. Hazırlıklarımız tamam, sizleri bekliyoruz.:)

İlk hafta tam “57” değişik lezzeti hazırlayıp misafirlerimize sunduk… Çerkez Tavuğundan,
Patlıcan Silkme’ye kadar farklı meze çeşitlerine birbirinden güzel tatlılar eşlik etti.
Facebook sayfamızdan bizi takip edebilir, farklı tatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Tezgah Ekibi

About Tezgah Ekibi

Tezgah - food etc. Hergün taze ürünlerden değişiklik lezzetleri sizlerin beğeninize sunuyor. Lezzetlerimiz arasında Günlük Sıcak Etli ve Sebzeli Yemekler, Zeytinyağlılar, Salatalar, Taze Kişler, Börekler, Tartlar ve fırından yeni çıkan taze sıcacık ekmekler yer alıyor. Tezgah'ı ziyaret edip yerinde yemeklerimizin tadına bakabileceğiniz gibi paket yaptırıp evinizde de yiyebilirsiniz. Ayrıca iki gün öncesinden haber vermeniz durumunda evinizdeki özel davetleriniz için çeşitli menü alternatifleri sunabiliriz. Bir kez tattıktan sonra devamlı Göktürk ve Maslak'a gelmek için önemli bir nedeniniz olacak.

Find me here: Twitter /Facebook /Instagram /

One comment

  • Berk SimsekCevapla

    57’sinden sadece 10’nunu tadabildim. Hepsi birbirinden güzeldi. Özellikle Patlıcan Silkme, Somon ve Ekmekler harikaydı. Tezgah’ta sabahları için kurvasan veya atıştırabilecegimiz birseyler olacak mı?

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>